Kungsängen

Knivsta Motor AB finns i Stockholm, Kungsängen. Hos oss hittar du både begagnade och nya bilar. Är du på jakt efter något nytt, något som passar just dina behov? Vi hjälper dig. Du är vårt fokus och målet är att alltid göra dig som kund nöjd.

Öppettider

Vardag: 10.00-18.00
Lördag: 10.00-15.00
Söndag: 11.00-15.00

Verkstadens öppettider

Vardag: 07.00-17.00

Besöksadress

Mätarvägen 1, 196 37 Kungsängen

Service

Julia Lundgren

Julia Lundgren

Grossist / Reservdelar 08-581 734 22 julia.lundgren@knivstamotor.se
Omid Mottaghi

Omid Mottaghi

Verkstadschef 08-581 734 25 omid@knivstamotor.se

Försäljning

Alexander Sanchez

Alexander Sanchez

Anläggningsansvarig 070-400 27 57 alexander@knivstamotor.se
Hasse Elharbiti

Hasse Elharbiti

Försäljning 08- 581 734 21 hasse@knivstamotor.se
Johannes Ibrahim

Johannes Ibrahim

Försäljning 08- 581 734 19 johannes@knivstamotor.se
Marcus Bjur

Marcus Bjur

Försäljning - Mazda 08-581 734 14 marcus.bjur@knivstamotor.se

Verkstad

Christian Barck

Christian Barck

Mekaniker
Hazem Zourb

Hazem Zourb

Rekond
Kittisak Pernefjord

Kittisak Pernefjord

Mekaniker
Mikael Jonsson

Mikael Jonsson

Mekaniker
Muris  Ganic

Muris Ganic

Mekaniker
Rasmus Andersson

Rasmus Andersson

Mekaniker
Shirwan Hussien

Shirwan Hussien

Rekond