Rubanksgatan 2A, 741 71 Knivsta
Vardag: 10.00-18.00 - Lördag: 10.00-15.00 - Söndag: 11.00-15.00

Kom i kontakt med oss

Vänligen fyll i nedstående formulär för att ta kontakt med oss. Ni kan även nå oss via telefon på 018-4188780 och/eller via mail på kontakt@knivstamotor.se

Våra medarbetare

Johan Åkhagen Holm

Säljare - Husbil

073-679 04 73 johan@knivstamotor.se

Saeid Mohamad

Säljare

076-199 94 82 saeid@knivstamotor.se

Jakob Andersson

Säljare

+46 70-425 43 38 jakob@knivstamotor.se

Alexander Sanchez

Säljare

+46 70-400 27 57 alexander@knivstamotor.se

Oskar Lindström

Ekonomi

+46 73-529 00 66 Oskar@knivstamotor.se

Robert Nilsson

Logistik

+46 73-939 87 01 robert@knivstamotor.se